| R4Ly a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva daca pentru angajarea la un salon de coafura trebuie si diploma de BAC? Dau funda.winking

6 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Nu este obligatoriu sa ai diploma de bac---este suficient sa ai calificare (dovedita cu atestat sau diploma recunoscuta) si experienta in munca.

| CMaria21 a răspuns:

Sigur ai nevoie de cursuri! O zi frumoasa

| BogdanVasc a răspuns:

Nu trebuie.

| AndreiAndrew a răspuns:

In ziua de azi cam peste tot iti trebuie diploma de BAC.

| Natuuu a răspuns:

Cu siguranta. Eu m-am interesat, pentru ca dupa liceu vreau sa fac niste cursuri si pana si acolo trebuie diploma de bac, iar la angajare iti dai seama ca oricum nimeni nu angajeaza fara sa ai diploma. happy

| Anto_Antonia_1995 a răspuns:

Heii. ne neaparatwinking dar trebuie sa ai o diploma de la scoala de coafura pe care ai facut.o big grin