| RoxanaGhost a întrebat:

La amanet as putea sa dau si țigara electronica(logic compact)?
Si in general cum se procedeaza?
Ma intereseaza in cazul unui inel pentru ca sunt intre a da un inel de aur ori tigara electronica.

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Poti dar aia nu o sa valoreze mai mult de 40-50 de lei. Pai mergi, oferi bunul, il verifica si iti ofera o suma. Daca esti de acord semnezi un contract si primesti banii. Atentie! Daca nu duci banii inapoi la timp nu o sa primesti bunul inapoi, chiar daca ai ajuns doar cu o zi dupa expirarea contractului.

| RoxanaGhost explică (pentru Wr3nch):

Nu prea ma mai intereseaza tigara electronica si as vrea sa scap de ea.Nu prea ma intereseaza cat primesc pe ea.

| Wr3nch a răspuns (pentru RoxanaGhost):

Pai atunci vezi cat iei pe ea si nu duci banii inapot. Dar OLX suna mai usor si mai profitabillaughing

| sofisis a răspuns:

In unele da, poti amaneta aproape orice. Dar sunt putine care primesc orice obiect si o sa iti dea foarte putini bani pe ea.