| FashionVictim93 a întrebat:

Locuiesc in Craiova si sunt studenta anul 1... as vrea sa ma angajez dar nu stiu unde. sfaturi!? ..as dori in orice si un job full-time daca nu gasesc parte-time..multumesc happy

2 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Incearca sa iei legatura cu fast-food-uri, saormerii sau mc.donald.Faci o plimbare, intrebi angajatii si daca nimeresti unde au nevoie, acestia te vor indruma spre patron.Cam prin aceste locuri se cauta tineret, mai ales acum cand se incalzeste vremea.Bafta!

| Diana254 a răspuns:

Iti pot oferii cateva informatii in legatura cu firma de cosmetice Lady's.Inscrierea este gratuita, valoarea minima a comenzii este de 10 lei si transportul gratuit in 2 zile in toata tara! Discountul poate ajunge si la 42%. Ai nevoie de maxim 5 prietene si cel mult o ora pe zi.Te sfatuiesc sa incerci mai ales ca esti studenta orice banut e bine venit.In plus produsele sunt de calitate foarte buna si foarte ieftine fata de celelalte cataloage. Daca esti interesata ma poti contacta la id-ul ladys_lady2000.Mult succes.happy Te astept