| Dixy198 a întrebat:

Ma numesc Diana si am 13 ani....si as vrea sa ma angajez sa lucrez ceva timp de 3 luni, ce imi sugerati sa fac, potrivit de varsta mea. Multumesc pentru ajutor! Funda.

Răspuns Câştigător
| MoneyMoney a răspuns:

OK un cont TRIVAGO de poze şi opinii turistice eu am luat 38 de euro/aprilie şi NU m-am întrebuinţat prea mult! Dacă te intereasză aştept adresa de e-mail (pentru invitaţia pe TRIVAGO) pe privat sau la id thegreatestacdcfanwinking!

8 răspunsuri:
| LeMousiqe a răspuns:

Ospatarita

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru LeMousiqe):

Este prea mică, nu o angajează nimeni.

Răspuns utilizator avertizat
| 1234abcd a răspuns:

Ai putea sa imparti reviste(pliante de alea pentru kaufland, real, practiker, etc.)sa le lasi in scarile de bloc in cutiile postale
sau ai putea sa vinzi inghetata
sau ziare

| anutza6117 a răspuns:

La vecini, bona sau, plimbi catetii

| reaper a răspuns:

Caut persoane pentru diverse joburi online simple, detalii pe email, ptu@reapdevelopment.com

| Irinaa16 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa stai linistita acasa si sa te bucuri de vacanta si de timpul liber. La varsta asta nu trebuie sa iti propui sa muncesti cine stie unde ca sa faci un ban in plus pe care ti`l dau si parintii tai daca le ceri frumos.Eu am 16 ani si nu am lucrat nicaieri si nici nu o voi face pentru ca stiu ca atunci cand o sa am de la 20 de ani in sus voi avea tot timpul din lume ca sa muncesc, dar acum la varsta noastra nu trebuie sa ne stea capul la munca si alte treburi pentru adultibig grin

| cosminaa15 a răspuns:

Buna.
Poti face asa:
-imparte pliante.
-Incearca la terase! vara au nevoie de personal.
-angajeaza-te la un fast food.
-incearca sa ajuti o familie care are copil mic, sa le faci cumparaturi, piata, etc.
Cam astea ar fi. O zi frumoasa!