| Stefy18 a întrebat:

o intrebare : De ceva timp imi petrec timpul pe internet in cautarea unui job online sau unui site cu care pot face cv bani. Sunt curios sa aflu parerea voastra daca exista, si daca DA imi dati cateva exemple?
Nu vreau tepe...

Răspuns Câştigător
| maryusmono a răspuns:

Cauta un job online pe site-ul www.bani-pe-internet.net. Poate gasesti ceva aici!

9 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Da exista. Data entry/research, office work (am avut la un moment dat de pus bannere pe ~6000 de PDF-uri, de exemplu), asistenta tehnica pentru altii (~15$/ora cu clienti din SUA, de exemplu), chiar si redactare de articole din diverse domenii, insa NU colaborari in genul celei propuse de nickalls, fiindca nu o sa vezi nici un ban serios din chestia asta. Apropos, nickalls, stiai ca se penalizeaza copy-paste-ul, nu? Ia vezi aici - http://prntscr.com/gdcdj

| GabiDumitrescu a răspuns:

Da, my bad, acum am observat. Oricum, la ce vrei tu sa faci, cred ca ai avea succes mai mult in engleza. Adsense in romana = fail.

| maryusmono a răspuns:

Buna Stefy,

Ideea de bani pe internet are si o parte reala. Nu te lua dupa lumea care spune ca toate sunt tepe...

Eu iti recomand site-ul www.bani-pe-internet.net

| Stefy18 explică (pentru maryusmono):

Cunosc site-ul mersi,

| maryusmono a răspuns:

Cu siguranta exista metode de facut bani online. Conceptul de bani online are ca orice poveste, baza sa solida.

Este adevarat ca pe internet vezi tot felul de oferte care iti promit mii de euro pe zi, dar asta nu inseamna ca sunt adevarate.

Un site interesant si corect este www.bani-pe-internet.net

| tooteu a răspuns:

Toate de pe internet sunt tepe...tu te stresezi sa faci ceva si smecherii iau baniiwinking

| Stefy18 explică:

Am incercat mii de jmecherii online si in final producatorii cereau din ce in ce mai multi bani la schimbul informatiilor si totusi nu imi ofereau nimic concret, nimic productibil doar vorbe... m-ar interesa oferta ta, avand in vedere ca stau foarte rau cu banii

| Stefy18 explică:

Deci colaboram?

| Stefy18 explică:

Ce fel de site ii?