| d0areu a întrebat:

Bună TPU pot sa trimit un pachet prin posta română având în vedere ca am 14 ani și buletin? Dacă da, care sunt pașii având în vedere ca trebuie sa primesc o suma de bani. Dau funda!

6 răspunsuri:
| mihaiwz98 a răspuns:

Orice PC care are minim 4gb ram ddr3(pentru setari maxime e recomandat 6 sau 8) si un procesor quad core(de preferat i5 chiar si orice serie) alaturi de orice placa video de 1gb (g)ddr5 care sa fie pe 128bit e capabil sa ti duca cele mai noi jocuri chiar la setari maxime fara probleme.Hardul nu contează in jocuri dar e de preferat unul de 500gb(preferabil 7200rpm).La aceasta configurație care in prezent este mai mult decât suficient un pc ar valora intre 20 si 25 milioane

| Mykymu a răspuns (pentru mihaiwz98):

Ai gresit intrebarea la care sa raspunzi amice. laughing)

| mihaiwz98 a răspuns (pentru Mykymu):

Am observat, eram pe telefon la alta intrebare, am avut lag si cand am dat enter am vazut ca am gresit.Sorry laughing

| Mykymu a răspuns (pentru mihaiwz98):

Stai calm, nu s-a suparat nimeni. laughing

| d0areu explică:

Mihai, despre ce vorbești? laughing))

| DenisaO a răspuns:

Te duci la posta cu coletul gata completat si impachetat. Acolo ii spui ca vrei sa trimiti cu ramburs. O sa primesti o foaie pe care o completezi cu datele de pe colet si cu suma ce trebuie sa o primesti.