| Elide a întrebat:

unde imi pot găsi un loc de munca in Bucuresti part time? Am ajuns sa caut anunturi la care atunci cand sun, nu-mi raspund sau imi inchid in nas, nu stiu ce sa fac si toate anunțurile acestea pe net mi se par asa degeaba.

1 răspuns:
| Csander a răspuns:

McDonald's, KFC, Springtime si majoritatea Fast Food-urilor angajeaza part-time in orice minut al zilei. De altfel poti incerca si la restaurante, fie la servire sau in bucatarie, chiar si fara experienta.