| 00000000000000000000111111111122222222223333333333 a întrebat:

vreau sa imi cumpar un aparat digital da nu ma prea pricep. daca imi cumpar imi da si incarcator si card? si merge cand mil da direct sau trebuie sa il instalez sau cum ca nu stiu.asa am vazut pe net.si ce tip de baterii merge? mersi.

4 răspunsuri:
| mihai19d a răspuns:

Buna! Iti da incarcator sau cablu USB, depinde prin ce se incarca dar card nu stiu daca iti da, dar ar trebui. Poti sa gasesti pe net si scrie acolo ce are inclus, cauta pe emag.ro sau uite unul aici care are si card http://www.top-oferte.com/oferte-it/oferte-pentru-luna-cadourilor/

| Céline7 a răspuns:

Vezi daca iti cumperi un aparat iti da si bloc si incarcator daca aparatul mrge cu baterii, pentru ca sunt alte aparate care nu merg cu baterii doar cu incarcatoare, iar cardul il are in el si il poti scoate cind vrei pentru ca fiecare aparat are cate un card.Nu trebui instalat merge direct.De baterii intrebi la magazin sau te uiti pe ele ca cand iti da aparatul ti-l da cu baterii!

| わたなべ久美子 a răspuns:

Pai ti-as sugera sa iti iei un aparat de la Nikon, daca merge cu baterii s-ar putea sa fie reincarcabile asa ca ti-ar trebui acumulator( o chestie in care pui bateriile si apoi o bagi in in priza ), iar daca nu sigur iti va da incarcator, dar cardul s-ar putea sa nu-ti dea!smug sper ca ti-am fost de ajutor

| Spike189 a răspuns:

Pai cel mai bine te duci la magazin si intrebi. Asta difera de ofertele fiecarui magazin daca au totul inclus. Si legat de card.da merge fara sa il instalezi.