| Andreea_8713 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un mp3 cu baterii nu cu incarcator, ce mi-ati recomanda? Ce baterii ar trebui sa imi cumpar la el (care sunt mai bune)?

Răspuns Câştigător
| StangaciuGeorgeRazvan a răspuns:

Bună Andreea.Îţi recomand să arunci o privire la modelele următoare,toate se încarcă prin USB. dacă ţi-era teamă că sunt alte tipuri. Puţine mai găseşti fără, şi după părerea mea nu ai avea de ce să cumperi aşa, ăsta e un stil vechişor.Menţionez că aici ai şi livrare gratuită la orice produs.Ţi-am generat un link pentru cel mai ieftin cu baterii care este: http://goo.gl/roSbs,iar pentru cele care se încarcă la calculator/laptop alt link: http://goo.gl/H0ae8.Sper că ţi-am fost de folos, o zi bună.

3 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Ceri baterii alcaline.
Sunt foarte bune.

Baftă!

| StangaciuGeorgeRazvan a răspuns:

@Andreea: Acum găseşti calculatoarele mai des ca prizele happy.

| Andreea_8713 explică:

@StangacioGeorgeRazvan : am avut pana acum 1 mp3 si 2 mp4-uri care se incarca asa prin USB, 1 l-am pierdut si celelalte 2 mi s-au stricat. Problema e ca eu ascult destul de mult timp muzica si mi se pare mai la indemana sa schimb bateriile si sa pot asculta in continuare mai ales daca nu sunt acasa si nu am calculator.