| uclelanitnelav987 a întrebat:

zilele acestea am vrut sa transfer bani dintr-un cont de la banca ICB banking group (este internationala ) si vreau sa ii transfer in contul care il am la BCR. Mi-au aparut doua casute in care trebuie sa scriu informatiile in prima trebuie sa scriu TRANSFER CODE si in a doua trebuie sa scriu CUSTOMER NOS. Iar transferul este online. Ce trebuie sa introduc de fapt deoarece la contul meu am un cod Swift ( cred ca asa se scrie, daca nu scuzati-mi greseala ) si un cod IBAN.

1 răspuns:
| Filip_Ion_1942 a răspuns:

Intreaba la o banca (virgula) care practica Internet banking si te lamureste imediat, eventual poti sa intrebi chiar la Banca la care vrei sa transferi banii (BCR); sunt convins ca te vor ajuta. Succes!