| MariaMmc a întrebat:

Am 19 ani si vreau sa imi fac un card pentru a depune bani deoarece este mai sigur si in siguranta.Asa dar as dori sfatul vostru, la ce banca sa imi fac cardul pentru a avea un comision mai mic si mai multe oferte.Va multumesc!

7 răspunsuri:
| dorikut a răspuns:

Dacă ești studentă îți recomand cu căldură pachetul Campus de la BCR.

Pe scurt, acesta îți oferă: Internet Banking, Comision de Administrare 0 + returnarea comisionelor pentru primele 2 tranzacții pe lună, fără taxă de deschidere.

| MariaMmc explică (pentru dorikut):

Multumesc mult.Da sunt studenta, acesta find primul an.

| dorikut a răspuns (pentru MariaMmc):

Dacă este primul an, va trebui să aștepți până primești carnetul de student / o adeverință de la secretariat.

Oricum, nu mai e mult până pe 1 octombrie.

Succes la facultate! happy

| MariaMmc explică (pentru dorikut):

Multumesc,am facut cardul la Bcr si mi-au explicat si cei de acolo cum trebuie facut, mi-ai fost de mare folos :*

| RareşTPUro a răspuns:

La good.bee, este de la BCR si este foarte buna.

| Misu19 a răspuns:

La mobias banca e foarte buna banca

| suntserios a răspuns (pentru Misu19):

De ce spanac ar face cineva un cont la o banca din alta tara?