| winner_4622 a întrebat:

Buna tuturor

Caut PRODUCATOR de margele in EUROPA preferabil, ma puteti ajuta?

Multumesc binevoitorilor happy

5 răspunsuri:
| DrViorel a răspuns:

In ce parte a europei imi exact, gasesti pe piata de la a-z internationala, si gasesti si in Romania... Dar depinde in ce parte a europei sau mai precis despre ce calitate vrei si cantitate caci sunt si producatori la scala mica si serie mica si sunt producatori in serie mare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

margele cite vrei! ma cheama mariana! da-mi mai multe detalii! sifaargentina@gmail.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-ai gasit! sifaargentina@gmail.com

| winner_4622 explică:

Ma intereseaza produse de calitate, in cantitate mare