| RazvanFilip21 a întrebat:

vreau sa îmi fac codite împletite și caut de mult timp mărgele din acelea de pus la capătul coditei, ma puteți ajuta sa gasesc undeva?

5 răspunsuri:
| Sunshine123 a răspuns:

Https://www.emag.ro/......D38TDYBBM/ stiu ca par de copii acum depinde cum ai tu parul.
in Romania nu prea se gasesc insa iti recomand sa le comanzi de pe Aliexpress : https://www.aliexpress.com/....../wholesale livrarea poate fi gratuita, daca nu ai mai comandat inainte te pot ajuta eu daca doresti. Fundita?

| RazvanFilip21 explică (pentru Sunshine123):

De pe aliexpress trebuie neaparat cu cardul și mama nu vrea sa folosească cardul pentru ca ea zice ca se întâmpla Nuj ce

| Sunshine123 a răspuns (pentru RazvanFilip21):

Ah. atunci in Romania nu cred ca gasesti online, eventual sa intrebi la saloane sau la altii care folosesc.

| Luna0010 a răspuns:

Eu pot sa face. 400 de lei (negociabil). 0723331499

| Luna0010 a răspuns:

Eu pot sa face codite afro. 400 de lei (negociabil). 0723331499