| Pupsionak a întrebat:

Buna urgent raspundeti-mi, daca stiti,puteti sa-mi propuneti ceva metode pentru a cistiga bani, am 14 ani, si am o dorinta mare, pentru realizarea ei nu am resurse financiare, rog seriozitate! Astept ideile!

11 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Daca esti interesat/a sa faci un ban in plus, poti vinde diferite produse, ca acest colier de exemplu, si poti avea 10 lei la fiecare colier vandut. Profitul poate fi si mai mare in functie de produs.
http://mercador.ro/......1qc9B.html

| Deian1 a răspuns:

Pai, eu am facut 10 mil. profit pe martisoare happy.Am mai vandut pe la piata una alta si am ramas cu 6 mil. de acolo.Pe online am vandut mai multe chestii si am primit 17 mil. tongue, daca vrei sa te ajut cu ceva spunewinking

| Ciprian97 a răspuns:

Pai daca vrei sa faci bani online, te pot ajuta eu, nu sunt sume mari, dar de aici poti incepe. add: ptc. office@yahoo.com

| Bob10 a răspuns:

Http://graphicriver.net/? ref=Mariux
In caz ca esti pasionat de design, si sti sa lucrezi in Photoshop/Illustrator (in caz ca nu stii si vrei sa inveti...sunt sute/mii de tutoriale de unde poti invata...)
Eu am castigat 40 $ in prima luna si 90 $ in a II-a ....sa vedem cum merge luna aprilie. :)
Si stai acasa, faci ce vrei, cand vrei...;)

| TheDjoker a răspuns (pentru Bob10):

I-ai primit pe paypal? Si daca da, i-ai scos?

| Bob10 a răspuns (pentru TheDjoker):

Da big grin

| Bob10 a răspuns (pentru TheDjoker):

De pe paypal nu i-am scos inca...

| Pupsionak explică (pentru Bob10):

Poti sa ma ajuti cu acest site?

| Pupsionak explică (pentru Bob10):

Te rog ajuta-ma cu acest site.

| Bob10 a răspuns (pentru Pupsionak):

Te ajut...lasa id-ul tau de skype si vorbim... happy
Scuze ca nu am raspuns mai repede...