| Anonimuser123m a întrebat:

Bună, va rog sa ma ajutați, am dat comanda pe bershka și acolo doar cu cardul se plătește, am băgat toate datele și suma a fost retrasa cred din cate am văzut pe aplicația de unde îmi este cardul și vreau sa știu dacă pot sa scot ce mi-a rămas pe card. Nu cred ca afectează cu nimic banii pe care ii am în cont dacă au luat ei bani?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca poti sa scoti cat ti-a mai ramas pe card, in orice moment doresti.
Retragerea asta nu are nimic de aface, cu plata facuta anterior catre Bershka.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.

| Crescent a răspuns:

Nu are nicio treaba. Poti sa scoti linistit/a.