| Abb a întrebat:

pe 1 martie am mers la un bancomat de la cec sa mi scot 40 de lei.cand am bagat cardul mi s dat o eroare si cardul a iesit imediat,am luat cardul si am plecat imediat.initial am crezut ca am bagat eu gresit cardul .mentionez ca aveam in jur de 1 milion e el.astazi primesc un plic de la cec cu raportul de activitate in luna februarie-martie.si vad ca am doar 10 lei.cum e posibil asa ceva.1.mi au disparut banii.sau 2.mi au iesit atunci cand bagasem eu cardul dar nu am asteptat.doar ca in cazul 2 ma gandesc ca nu avea cum deoarece eu nici nu am apucat sa vad cat am pe card,sa selectez ce suma vreau sa scot.nimic.Din cate am citit pe net sau banii au ramas blocati in bancomat sau cardul meu a fost clonat.nu e o suma mare dar ce ar trebui sa fac.cardul nu e pe numele meu este pe numele tatalui.multumesc.

2 răspunsuri:
| hunterpainting a răspuns:

Sa e duci la banca sa inchizi contul

| allynutsa a răspuns:

Mai bine te duci la banca respectiva si anunti.Cine stie. poate chiar se pune problema clonarii cardului si in cazul asta ar trebui sa se ia masuri.