| silvya_8247 a întrebat:

Bunahappy...va rog sa ma ajutati si pe mine cu un mic sfat.am 18 ani si doresc sa castig mai multi bani...nu sume exagerate, atat cat sa nu mai apelez prea des la buzunarul parintzilor.Sunt reprezentant avon dar in ultimul timp nu mai merge chiar asa bine, deci un mic sfat plshappy:*MS

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
| fif2002 a răspuns:

Cumpara mai multe brosuri si impartele clientelor, o sa iti creasca vanzarile

| szaboeva a răspuns:

Www.ebiju.ro, uita-te merge bine, nu are asa multi reprezentanti ca si avonul.id evaszabo83

| riana36blue a răspuns:

Si eu sunt reprezentant avon, si mai nou am intrat in afacerea life care, unde se poate castiga mai bine. Daca vrei, pot sa-ti dau mai multe detalii.Astept un mesaj de la tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand cu caldura produsele fm, eu colaborez cu firma fm de 6 luni si sunt f multumit :), si apropo de castiguri, sunt pe masura, acum depinde si de tine cat te implici, cum alegi sa lucrezi, part-time, full-time, oricare dintre aceste 2 variante ai alege, castigi sigur. Mai multe detalii www.bvlgarifm.com sau bvlgari_fm@yahoo.com, de la 1 sept inscrierile sunt gratuite. Success si spor la facut bani :> :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand cu caldura produsele fm, eu colaborez cu firma fm de 6 luni si sunt f multumit :) , si apropo de castiguri, sunt pe masura, acum depinde si de tine cat te implici, cum alegi sa lucrezi, part-time, full-time, oricare dintre aceste 2 variante ai alege, castigi sigur. Mai multe detalii www.bvlgarifm.com sau bvlgari_fm@yahoo.com, de la 1 sept inscrierile sunt gratuite. Success si spor la facut bani :> :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din 6 lei poti face milioane, afla aici cum : http://aurelia.forumgratuit.ro

Răspuns utilizator avertizat
| eisicedaca a răspuns:

Intra pe acest site...citeste regulamentu...si inscriete.eu unu am scos 80 de euro in mai putin de o luna.si pe zi ce trece castigi tot mai mult http://www.anno1777SPAM.com/index.php?i=48607