| Zellen a întrebat:

Am 16 ani si as vrea sa-mi castig proprii bani big grin ( sunt si reprezentant la avon) dar vreau si altceva. Recomandari ceva? big grin sunt din Cta.

7 răspunsuri:
| TheCritic a răspuns:

Hey! Te-ai gandit la posibilitatea de a fi freelancer? Ai nevoie de un cont bancar unde sa-ti fie depusi banii, de un domeniu la care sa fii bun/buna, adica sa excelezi (programare, webdesign, photoshop, scriere articole, etc) si de ceva timp pentru a dedica acestui "job". De fapt nu esti angajatul nimanui, nu ai subalterni, you are your own boss. Sunt site-uri care se ocupa numai de acest lucru, sunt o multime de domenii in care poti sa activezi. Daca mai ai intrebari, imi poti scrie un mesaj in privat. Numai bine! happy

| doctorandus a răspuns:

La Avon se pierd bani, nu se castiga.

| Zellen explică (pentru doctorandus):

Din punctul tau de vedere, nu din al meu. big grin

| Totenn a răspuns:

Salut, banii sunt pe jos tu trebuie sa te apleci si sa ii iei, nu mai vizita magazinul de mii de ori si pune banii in portofel.
Iti poti lua o camera buna si sa pozezi/filmezi la nunti etc
Poti edita poze in photoshop pe bani etc...

| Adib123 a răspuns:

Eu am gasit cateva idei mici de afaceri simple pe site-ul asta http://3afaceri.blogspot.ro

| Frk_Nephele_1992 a răspuns:

Cunosti Centura?

| Zellen explică (pentru Frk_Nephele_1992):

Nu, dar am vazut-o pe maica-ta pe acolo. (daca tot incepem cu jigniri)