| Alleee18 a întrebat:

voi ce credeti despre telefonul nokia 5800 xpress music? am dat 350 euro pe el si nu stiu chiar toate performantele lui.ar putea cineva sa mi zica si cum sa i fac setarile pentru net? ca nu stiu...thinking

Răspuns Câştigător
| costymaximus a răspuns:

Cam scump l-ai luat, dacă căutai pe www.okazii.ro, găseai mai ieftin.Telefonul e mișto, actualizează softul folosind cablul de date si cd-ul Nokia ovi, iar ca să te conectezi la net prin wireless intri la conectivitate și la wlan dai căutare și își găsește automat rețeaua wi-fi, dacă te afli în zona de acoperire a uneia.Acasă îți trebuie un router pentru a-ți crea semnal wi-fi.

1 răspuns:
| vigome a răspuns:

Te-ai pacalit, cu pretul vreau sa zic.