| a întrebat:

Ce ziceti:sa comand de pe okazii.ro? Sunt e incredere?

Răspuns Câştigător
| cole21 a răspuns:

Am mai facut si eu comanda de pe okazii, eu personal nu am avut probleme, dar nu sunt toti de incredere. Uite un sfat, daca vrei sa comanzi ceva, sa te uiti la calificativele si comentariile care le are acea persoana de la care vrei sa cumperi ceva, pentru ca majoritatea dupa ce isi primesc ce au comandat lasa un comentriu daca a fost in regula sau nu

5 răspunsuri:
| aneta a răspuns:

Eu am comandat de 2 ori si nu am avut probleme.

| ℓαυяα a răspuns:

Depinde, daca e firma banuiesc ca sunt. dar sunt si persoane care nu trimit ceea ce ai comandat si te trezesti ca ai dat banii degeaba :d

| Kinus12 a răspuns:

Si eu am cont pe okazii.ro,si am comandat multe lucruri de pe el.In general, te ajuta site-ul sa stii!
Deci poti linistit comanda, nu-ti face grij, stiu ce vorbesc...

Re:Atata tot.Cuplacere pentru ajutor!

By:Kinus12

| lucian007 a răspuns:

In general depinde si de vanzator, daca are punctaj bun poti avea incredere.Eu mi-am luat un neocube si nu au fost probleme.

| Lexy192525 a răspuns:

Am facut si eu cumparaturi de pe okazii.ro [ o chitara ] si. sunt de incredere! depinde si de vanzatori.