| anonim_4396 a întrebat:

Buna vreau sa devin reprezentant avon dar nu am18 ni trebuie sa ma inscriu pe numele mamei.Nu vreau sa ma duc eu dupa comanda vreau sa vina acasa, in cat timp vine coletul, de unde trebuie sa il ridic platesc ceva eu pentru el? multumesc, funda

4 răspunsuri:
| Teardrop a răspuns:

"i.Nu vreau sa ma duc eu dupa comanda vreau sa vina acasa," şi " de unde trebuie sa il ridic" nu e logică întrebarea. Tocmai ai zis că vrei să vină acasă coletul. Dacă vine acasă, de unde vrei să-l mai ridici?

| adina7 a răspuns:

Buna! Daca vrei sa devii reprezentant AVON te pot ajuta eu sa te inscrii.Intra pe pagina de facebook Atelierul tau AVON si gasesti informatii despre programele actuale si ultimele oferte.Completeaza formularul de pe pagina sau lasa-mi un mesaj privat si iti raspund la toate intrebarile pe care le ai.Te astept cu drag:) https://www.facebook.com/......8680991967

| DeniDeee a răspuns:

Cand plasezi comanda trebuie sa spui ca vrei sa primesti comanda acasa, prin fan courier. De regula il primesti in 3 zile lucratoare dupa plasarea comenzii. Si pe factura cu produsele comandate scrie si cat trebuie sa platesti transportul. La fan courier taxa este de 7 lei. Prin posta nu stiu ca eu nu primesc comanda prin posta.

| Cosmyna6484 a răspuns:

Eu fac parte din echipa Avon. Adauga-ma pe facebook Antonie Claudia. Si iti pot oferi orice informatie doresti. De la ce poti castiga daca te inscrii in echipa mea avon, pana la transport.