| edda a întrebat:

E cineva reprezentant Orifame? cum e? ma gandeam sa ma inscriu si eu dar vreau sa aflu mai multe detalii. unde ma inscriu? cum primesc comanda? trebuie sa o ridic de la vreun sediu sau o primesc acasa, si trebuie sa platesc transportul? comanda trebuie plasata in fiecare luna? multumesc

1 răspuns:
| Negru_Florentina_1985 a răspuns:

Da este bine. Poti sa te inscri pe net sau la o cunostina.Ca sa poti da a 2 comanda trebuie neaparat sa o platesti pe prima.Comanta vine prin posta sau colet.transportul trebuie platit.