| edda a întrebat:

E cineva reprezentant Orifame? cum e? ma gandeam sa ma inscriu si eu dar vreau sa aflu mai multe detalii. unde ma inscriu? cum primesc comanda? trebuie sa o ridic de la vreun sediu sau o primesc acasa, si trebuie sa platesc transportul? comanda trebuie plasata in fiecare luna? multumesc

1 răspuns:
| BarBye a răspuns:

Da, eu sunt reprezentant Oriflame.
E foarte Ok, nu am regretat niciodata ca m-am inscris.
Daca vrei te pot ajuta eu sa te inscri si iti pot da si mai multe detalii.
Daca te hotarasti sa te inscri lasa-mi mesaj si iti voi spune eu unde te poti inscrie.
Comanda o primesti ori acasa prin curierat, ori de la sediu.asta tu alegi cum vrei sa o dai si unde vrei sa iti vina. prin curierat e 7 lei.
nu trebuie sa plasezi comanzi in fiecare luna. trebuie sa plasezi cel putin o data pe an,