| pufoletedebomboana a întrebat:

vreau sa fiu reprezentant Avon si am o nelamurire si anume : cand imi vine comanda trebuie sa platesc coletul pe loc sau am un termen de un nr de zile in care pot strange banii si sa ii trimit prin posta?

Răspuns Câştigător
| Anamariaandrei a răspuns:

Si eu sunt si nu trebuie sa platesti pe loc, il platesi in 2-3 saptamani(daca nu primesti penalizari in functie de cat intarzii cu plata). fundita?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu plătesti pe loc, ai c am 2săpt

| CrisMicutza2002 a răspuns:

Ai 2 saptamani pentru a plati, deoarece bonul cu cat ai de platit este in colet. Funda?happy

| Pustoaicaaa a răspuns:

Eu nu-l platesc pe loc. Dupa primirea coletului ai la dispozitie 2 saptamani pentru a plati.

| crys27 a răspuns:

Si eu am fost reprezentant si am platit coletul dupa 21 de zile la posta sau banca sau mai nou la paypoint!

| loredanacris a răspuns:

Termenul de plata al facturilor Avon este de 16 zile, daca esti interesata sa devi reprezentant ma poti contacta pentru mai multe detalii la tel 0729.218.298 sau 0764.00.29.40 Loredana

| St_Corina_1998 a răspuns:

Eu stiu ca se plateste coletul pe loc.