| Mega30 a întrebat:

Buna! Vreau sa imi deschi o firma unde fac filmari profesionale pentru Youtube, gen ca Dhar Mann (nu o agentie care face reclame sau altceva, pur si simplu un canal de Youtube cu mini filmulete). Pe langa asta, o sa mai am un merch shop si voi face activitati de advertising pentru canal. Ce coduri CAEN s-ar potrivi? Ce pot cumpara pentru firma mai exact si pe ce pot da banii?

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Desigur, o să folosești Cod CAEN 5911 Activitati de productie cinematografica, video si de programe de televiziune DACĂ o fi să fie