| Marius728288 a întrebat:

Daca am o firma X și vreau sa adaug o "ramura" Y, iar de acesta ramură o sa am mai multe coduri caen, ce trebuie sa fac?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intocmesti un act aditional la actul constitutiv al firmei prin care completezi obiectul de activitate cu activitatile pe care le vrei.

| ArghirescuCosti a răspuns:

Daca aveti deja codul CAEN in Actul Constitutiv, puteti sa il autorizati. Daca nu il aveti, trebuie facuta hotarare AGA, actualizat Actul Constitutiv si activitatea autorizata. Daca doriti mai multe info, puteti intra pe https://www.regiscom.ro