| Jereghi_Mihai_1993 a întrebat:

Buna, vreau sa ma ocup cu magazin online de haine, de unde pot lua hainele mai ieftin?

3 răspunsuri:
| Atotstiutorul a răspuns:

Din turica si chinia cele mai ieftine, iei la container, foarte ieftine si le vinzi aici ca fiind haine premium,

| AfaceriTrei1980 a răspuns:

Buna, cauta pe net depozite haine outlet. Se vand la saci pe diferite categorii de calitate. Cumpara cativa saci pentru inceput sa vezi cum ti se par. Succes

| CoolPanda_Alexandra_1982 a răspuns:

Buna seara! Suntem un atelier de creatii vestimentare pentru cei mici. Ne axam in special pe imbracaminte casual si eleganta pentru fetite. Calitatea este trasatura principala a articolelor noastre si gama variata de materile alese. Va rugam sa ne contactati pe FB sau site coolpanda.ro