| alexandraalis a întrebat:

Am nevoie de informatii despre aceasta agentie de recrutare, daca sunt seriosi, daca ati plecat cu ei sau aveti prieteni care au plecat cu aceasta firma, orice informatie.
B&B International Job Services
Oras: Constanta

Ati fost la munca in Qatar? Cum este acolo?

Răspuns Câştigător
| clauss a răspuns:

Alex eu m am fript cu agentiile de recrutare si nu o data, casca bine ochii si apropo si eu mi am depus un dosar la una din ct si nu mai raspunde la telefon, avea sediul pe langa o academie, pe bd mamaia parca si inca un pont, o agentie serioasa nu ti cere comision, il opreste de la angajator