| Allex_9984 a întrebat:

Stiti ceva de firma S.C. SOCIAL JOB ITALIA S.R.L.,din Constanta? Mi-au facut o oferta de munca in Italia, iar ei mi-au cerut la schimb 100 lei taxa de procesare, iar dupa 2-3 sapt sa imi platesc bilietul de plecare?
Ei mi-au spus ca pot sa ii verific la fortele de munca, au urmatorul site web :http://www.job-italia.eu! Astept parerile voastre...a plecat cineva cu aceasta firma?

2 răspunsuri:
| Brebeanu_Cornel_1977 a răspuns:

Firmele reale de recrutare nu cer comision.comisionul il primesc de la angajator unt nite hoti au pacalit multe peroane

| Baluta_Florentina_1981 a răspuns (pentru Brebeanu_Cornel_1977):

Noi am luat teapa pe data de 17 februarie i-am dat in cont 200 euro asa numitului deaconu augustin are un teatru in el6 persoane din constanta am fost pacalite pe str.vasile pirvan sunt mare