| Suzy a întrebat:

happy
Vreau sa trimit niste bani intr-un cont ING. Din pacate in oras nu am aceasta banca. de la ce alta banca pot trimite banii?
Am la dispozitie: BRD, BT, Raiffaisen Bank, CEC

Răspuns Câştigător
| sonya a răspuns:

Buna,

Poti trimite de la orice alta banca. Comisionul este mai mare, dar poti trimite de la banca unde ai tu cardul sau banutii respectivi.

Trebuie sa ai contul ING si atat. Te duci frumos la banca unde ai banii si spui ce vrei sa faci si ei te vor ajuta.

Daca ai banii intr-un cont la care ai card si home banking, poti face transferul de acasa foarte usor.

Pa, pa.

| Suzy explică (pentru sonya):

Multumesc mult pentru raspuns! happy

3 răspunsuri:
| ioanionel a răspuns:

Mergi la BANCA TRANSILVANIA comisionul va fi mai mic decat daca ai depune direct in contul ING, sa depui bani intr-un cont ING daca nu esti titularul acelui cont costa 8 lei.

| Timeea2001 a răspuns:

Raiffaisen Bank sau CEC. funda?