| Hill_Joe_1981 a întrebat:

Am nevioe de cineva care are un account valabil la paypal si skrill.

As dori sa fac schimb de bani. De pe paypal pe skrill pentru ca nu pot ridica banii de pe paypal (primesc o eroare la verificarea cardului). Putem proceda prin mai multe tranzactii de 10 de lei, am tot timpul din lume. Trimit primul daca e cazul, nu urmaresc fraudele. Doar pe skrill pot sa ridic banii, acolo am cardul confirmat. Am o suma de 140€ in contul de paypal.

Astept oameni seriosi si ofer funda. Multumesc!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii atent.
nu are rost sa pierzi banii degeaba.
Pentru paypal ai nevoie de un card VISA, pe care sa ai 1.5 Dolari, il atasezi, va avea loc o tranzactie, suni la banca ta si ii rogi sa-ti comunice codul de la tranzacie (un cod de 4 cifre)
Verifici cardul si poti face retragerea cu 2.5 dolari comision (evident poti si in euro).
Dar tine minte, cardul sa fie VISA