| Teodora11 a întrebat:

Buna ziua. Am niste curiozitati despre Banca Transilvania. 1. Daca poti baga bani in cont de la bancomat direct. 2. Daca pot scoate bani tot de la bancomat cu telefonul

Răspuns Câştigător
| ywar a răspuns:

Da, la banca Transilvania poti pune bani pe cont printr-un robotel. Devine frustrant cand pui bancnota cu bancnota. La o suma ceva mai mare nu stiu cum procedezi.

| darrio2007 a răspuns (pentru ywar):

Robotel este la alta banca. BT are bancomat special pentru depuneri in cont.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

BT are si bancomate de unde iti poti incarca contul. Depinde unde sunt in orasul tau.
Daca tot esti la un bancomat de ce vrei sa scoti cu telefonul?

| sierra1 a răspuns:

1 da... și nu e "roboțel" cum spunea careva pe aici, e un bancomat zis multifunțional

2 da

https://www.bancatransilvania.ro/......ctionale-/

...dar deja ai decis ce ți-a fost util(?!)

| Octavian81 a răspuns:

Pentru întrebări legate de serviciile băncii, intră într-o sucursală și întreabă. E foarte simplu.
Angajații sunt acolo pentru a te ajuta.

| marin1988 a răspuns:

Pentru ambele întrebări, răspunsul este da. Însă pentru depunere, trebuie să vezi ATM-ul (bancomatul) care oferă și opțiunea aceasta, pentru că nu la toate se poate depune.