| Cristina_Catalina_1987 a întrebat:

Am si eu o intrebare:aveti idee daca site-ul http://www.lucrezi-acasa.ro/ este serios sau nu? Ati avut de-a face cu acesta pana acum?

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poti sa vezi. Daca iti trimite ceva material si-ti cere bani in avans inseamna ca este teapa. Adica zice: iti trimitem materialul de confectionat, te costa 300 lei. Atunci vor sa-ti vanda ceva si nu te mai baga in seama.

| Cristina_Catalina_1987 explică (pentru Salontanul):

Ideea e ca ei fac angajari doar prin telefon.Asta ma nelinisteste, daca sa incerc sau nu.

| Salontanul a răspuns (pentru Cristina_Catalina_1987):

Si eu cred ca nu-i in regula.

| Cristina_Catalina_1987 explică (pentru Salontanul):

Mersi frumos de ajutorhappy

| CPAElites a răspuns:

Dupa cum scrie " Ion Deleanu - 54 ani, Iasi

"Am aplicat la inceputul anului 2007 pentru munca la domiciliu. Lucrez la fochist la o centrala din cartierul Tudor Vladimirescu si am un venit de 8 milioane pe luna. Am ales sa asamblez pixuri la domiciliu si dupa 4 luni am reusit sa am un venit din colaborarea cu Lucrezi Acasa de 1200 de lei pe luna. Nu am renuntat la serviciu pe care-l am deoarece am nevoie doar de 1 ora pe zi pentru a ambala nr de pixuri trimise. Recomand aceasta colaborare tuturor celor carea au nevoie de un venit suplimentar. Ion Deleanu""

Iar domeniul are " 1 years 2 months old"
Ha, foarte interesant big grin E fake clar!

| Cristina_Catalina_1987 explică (pentru CPAElites):

Mersi mult.nu am fost atenta la detaliul asta.