| PuținConteazăNumele a întrebat:

As vrea sa muncesc la domiciliu si am gasit acest site : http://www.lucrezi-acasa.ro/index.html. Ei spun ca iti trimit gratis prin posta toate materialele de lucru. Credeti ca e o teapa? Eu as incerca, funda

3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Merita sa incerci, mai ales ca pe site se spune ca nu exista cheltuieli personale si ca instructiunile se primesc pe mail. Doar ca trebuie sa fii o persoana serioasa, implicata. Au si site, deci cumva se poate verifica seriozitatea lor, de data aceasta. Daca lucrurile nu merg in directia dorita, sa ai grija cand e momentul sa spui "Stop!". E o idee la care voi reflecta si eu. Sa vii cu impresii si pe TPU, in caz ca intri in echipa lor. happy

Răspuns utilizator avertizat