| KaTzZu97 a întrebat:

Buna ziua!
Am si eu o nelamurire, vreau sa fac o descoperire de cont si nu stiu cum functioneaza, spre exemplu, daca face descoperire de cont de 5.000 lei si ii retrag, aceasta suma de 5.000 lei se plateste in rate sau urmatoarea luna trebuie sa am 5.000 lei pentru a acoperi linia de credit? Cum functioneaza acest descoperit de cont?
Multumesc!

1 răspuns:
| ValentinMihai78 a răspuns:

Este o durere de cap, trebuie plătite dobânzile, ratele, dacă este cardul de salariu, vi se oprește automat la ziua de salariu. Plus că este această descoperire activă mereu. Citiți cu foarte mare atenție contractul, pliantul cu informațiile despre descoperirea de card. Cel mai ușor este un împrumut, unde știi exact totul.