| Valentin_Vali_1998_1858 a întrebat:

Bună ziua, am văzut pe Internet că se poate face bani de pe Facebook..etc! Îmi poate spune cineva care se pricepe dacă este adevărat lucrurile acestea? Și dacă este adevărat cum procedează?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pe FB poti sa faci bani doar daca intrii pe grupuri locale si vinzi diverse chestii care nu-ti mai fac trebuinta.
In rest, nu ai cum sa faci bani, ca FB-ul nu este propietatea ta.

| stancuprint a răspuns:

Simplu daca vrei sa vezi cum fac alti, intra pe grupuri. Acolo sunt multe ofete facand bani de acasa etc. Spor!

| xandra0301 a răspuns:

Pe rețelele de socializare poți face bani din promovări și reclame.

| doctorandus a răspuns (pentru xandra0301):

Dap, de trei ori spamuire si ramai fara cont de Facebook... pe toata viata.