| Jojopu a întrebat:

as dori sa cumpar electroneum. Cum trebuie sa procedez pentru a-l obtine?

Răspuns Câştigător
| polo96 a răspuns:

Buna ziua, pentru inceput ar trebui sa iti faci un cont de wallet unde sa iti depozitezi bitcoin, apoi trebuie sa intri pe site-ul cryptopia pentru a face exchange cu bitcoin pentru electroneum.
Daca doresti si 50 ETN poti folosi codul acesta DF575E

| Jojopu explică (pentru polo96):

Multumesc pentru ajutor si pentru cod

| Grants_ActFor_1985 a răspuns (pentru polo96):

Multumesc de info. A mers bine si acum am 50 ETN.

7 răspunsuri:
| Petre_Cornel_1977 a răspuns:

Iti recomand o metoda mai simpla si verificata pentru a castiga ELECTRONEUM (ETN) coins - trebuie doar sa urmaresti pasii:
Descarca "ELECTRONEUM" din PLAYSTORE
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.electroneum.mobile
Dupa ce va creati cont, click "SETTINGS"
Click "EARN FREE COINS"
Click "ENTER A CODE"
Introduceti " A8E89A " TO GET FREE COINS (ETN)
Refferal code
A8E89A

| Jojopu explică (pentru Petre_Cornel_1977):

Am incercat si e teapa, nu merge

| Petre_Cornel_1977 a răspuns:

Pentru a mina si castiga de pe mobil ELECTRONEUM (ETN) coins trebuie doar sa urmaresti pasii:
Descarca "ELECTRONEUM" din PLAYSTORE
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.electroneum.mobile
Dupa ce va creati cont, clic jos pe "SETTINGS", apoi clic jos pe "EARN FREE COINS", clic "ENTER A CODE": A8E89A
Bafta la minat!

| Petre_Cornel_1977 a răspuns:

SiMPLU Si GRATiS:
Pentru a mina si castiga de pe mobil ELECTRONEUM (ETN) coins trebuie doar sa urmaresti pasii:
Descarca "ELECTRONEUM" din PLAYSTORE
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.electroneum.mobile
Dupa ce va creati cont, clic jos pe "SETTINGS", apoi clic jos pe "EARN FREE COINS", clic "ENTER A CODE": A8E89A
Bafta la minat!

| Brs_Adi_1987 a răspuns:

.Daca doresti 300 de ETN-uri gratis cand iti vei face contul adauga-mi refer-ul 75CA85