| edani99 a întrebat:

As dori sa stiu daca jobul de sofer de tir este una cu care iti poti asigura un trai destul de decent in Italia si daca stie careva, cam care este salariul oferit in aceasta tara. Multumesc!

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Cam 2000 de euro dar esti plecat in cursa cate 1 saptamana, in tot acest timp ia-ti ramas bun de la igiena, in rest totul e OK! Bafta!

| DisturbeDd a răspuns:

O cunostinta lucreaza in Italia pe camion de luni dimineata pana vineri seara/sambata dimineata si primeste intre 1800 si 2200 euro pe luna