| 354 a întrebat:

As dori si eu o informatie in legatura cu Avon. Deci am facut la o fata comanda la avon, si mi-a zis in aceeiasi zi in care i-a venit comanda sa ii dau banii.Acum intrebarea mea este in cate zile de la primirea produselor asta in cazul in care esti reprezentant trebuie sa pui banii pe produsele respective?

Răspuns Câştigător
| Any a răspuns:

Eu sunt reprezentant si cam in 2 saptamani trebuie sa pui banii pe acele produse.

6 răspunsuri:
| katy a răspuns:

La avon banii se dau atunci cand iti vin produsele, la firme precum Forever Living, banii se dau inainte de a face comanda

| nyko06 a răspuns:

Aproximativ in 2 saptamani, depinde si modalitatea de plata, daca e prin banca dureaza cateva zile pane ce se confirma si atunci trebuie platita un pic mai repede.

| EvangelineLovin a răspuns:

Vreo 2 saptamani, dar acu depinde de reprezentant cand vrea sa ceara banii pe produse.

| 3LiX a răspuns:

Eu cred ca in 2 saptamani

| salamandraluined a răspuns:

In 2 saptamani ea trebuie sa plateasca factura dar face asa probabil pentru ca vrea sa fie sigura.