| gracekelly a întrebat:

Pentru reprezentantele Avon... Stiu ca intrebarea s-a mai pus odata, dar as vrea sa fiu sigura. Sunt noua ca reprezentant, si cand am facut camanda am ales comanda normala. As vrea sa stiu cum va veni comanda. La mine acasa sau la sediu? Cam peste cate zile de la plasarea comenzii?

Răspuns Câştigător
| Madalina_5058 a răspuns:

Daca stai in oras va veni la tine acasa iar daca stai la tara va veni la sediu si va trebui sa mergi tu sa o ridici.

7 răspunsuri:
| Madalina_5058 a răspuns:

Si va veni in maxim 3 zile. De obicei daca o dai duminica ea vine marti.

| katy2010 a răspuns:

Atunci cand devi reprezentat avon, ti se completeaza o adresa(adresa ta de domiciliu). daca nu ai schimbat adresa atunci cand ai pus comanda, va veni la tine acasa.Stiu pentru ca si eu sunt repr.succes!

funda?:*

| katy2010 a răspuns:

Nu e adevarat ca daca sati la tara iti va veni la desiu si trebuie sa o ridici tu.eu stau la sat si imi vine acasa.depinde de cum completezi tu adresa.altii vorbesc fara sa stie.vai s-amar, sincer!

| katy2010 a răspuns:

Va venit la tine acasa in 2zile.succeswinking

| gracekelly explică:

Ok fetelor, nu va certati...
deci pana la urma o sa imi vina sau nu acasa? in cate zile? nu de alta, da' as vrea sa stiu cum sa'mi fac program...

| ByBySwEetY a răspuns:

3-4 zile dar poti plati 7 lei si vine in 2 zile comanda chiar la tine acasaa!
fundita?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

3-4 zile dureaza dar poti plati 7 lei si comanda va veni in doua zile chiar la tine acasa. fundita?big grin