| anonim_4396 a întrebat:

Daca poate cineva sa ma ajute, as fi foarte multumita si as oferi cu drag o fundita.Sunt reprezentant Avon si din neatentie,habar n-am ce-am facut cand am dat comanda,dar mi s-a dublat fiecare produs. Cum trebuie sa procedez? Iar daca returnez produsele banui ca acea suna maricica trebuie s-o platesc, nu? Cum imi recuperez banii? Multumesc

1 răspuns:
| StefaniaJess a răspuns:

Du-te la "sefa ta" si spune-i ca a fost o greseala, si returneaza produsele. Nu cred ca are ce sa-ti faca big grin