| Kenzo1234 a întrebat:

Buna ziua cel care ma ajuta are funda direct pentru cel mai potivit raspuns
Cu ce aplicatie pot incarca cu bani cardul revolut visa in afara de selfpay now ca nu mi l accepta [Dau funda]

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

De pe cardul ING merge sa transferi pe revolut

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu stiu exact ce card ai tu; eu am card virtual de la Revolut, si l-am alimentat facand plata online cu datele unui card romanesc de la BT.

| carevaescu a răspuns:

Din orice aplicație bancară locală poți face transfer către revolut folosind ibanul contului.

Din revolut poți folosi orice card bancar debit pentru a încărca contul revolut.