| ROLLYj a întrebat:

Buna ziua! Am o problema cu cardul meu de debit.Cardul este de la Raiffeisen bank mai exact un card visa.Nu pot face plati online(am bani pe card si sunt sigur).L-am activat la un bancomat. Poate nu merge, deoarece nu imi pot face aplicatia lor, deoarece nu am varsta minima de 18 ani, dar daca tot se poate face un card de la 14 ani ma gandesc ca exista o rezolvare a acestei probleme.Pana sa ma duc la banca vreau raspunsuri care sa le pot face online.Multumesc

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ia legatura cu banca dar nu cred ca se va rezolva nefiind major.

| darrio2007 a răspuns:

Ce iti intra pe el, alocatia?

| ROLLYj explică (pentru darrio2007):

Inca nu, A pus un parinte bani care ii stranfeam pe card.

| ROLLYj explică (pentru ROLLYj):

Strangeam

| darrio2007 a răspuns (pentru ROLLYj):

Atunci trebuia sa-ti faca un card de credit, nu de debit.