| deyoo a întrebat:

Dau fundita! Astazi mi-am cumparat o camera web rotech vision night! Dar la care nu avea atasat cd-ul de instalare si nu o pot face sa mearga! Ma puteti ajuta?big grin

Răspuns Câştigător
| Choochotof a răspuns:

Buna
! uite ce-ti prpun intra aici ----> http://drivers.softpedia.com/......sion.shtml ...este un driver[program de instalare] este exact ce ar trebui sa gasesti si in pacht!;) Dar este complet GRATIS!
Nu uita.prima daca scoti firul de web din unitate.instalezi.bagi firul in ori ce camera din spate din unitate.si dai restart... fundita:X:X:X? plz

| skillet3340 a răspuns (pentru Choochotof):

Sall si eu am o camera de asta si nu merge si am facut cum ai spus u sad

9 răspunsuri:
| Rapateckh93 a răspuns:

Http://www.myzips.com/software/VideoCAP-1.0.phtml instalezi asta si vezi daca merge camera.

| alexutza003 a răspuns:

Cauta pe net programul de instal

| N3X7 a răspuns:

Cauta pe net camera si dupa scrii driver
ex: retech vision night driver
ar trebui sati gaseasca sau daca nu.du-te la magazin si cere'i CD

| samaritean a răspuns:

Pana la urma ai facut-o sa mearga? daca nu, te pot ajuta...

| ionut70 a răspuns:

Buna.ma puteti ajuta si pe mine cu driverele la camera web rotech.multumesc

| inseane a răspuns:

Cauta pe google kit'ul de instalare sigur o sa'l gasestibig grin

| FlorinIulian a răspuns:

Nu sunt bun pe cibernetic dar pe organizare activitati foarte bun

| FlorinIulian a răspuns:

Nu sunt bun pe cibernetica dar la organizare activitati foarte bun