| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot face poze cu webcam-ul?
Am o camera web Rotech 50801 (1.3MP, vision night)
Daca trebuie un driver sau ceva de genul imi puteti da un site de download? Nu am nici un driver pentru ea dar am folosit-o si a mers pe facebook si skype. FUNDA!

2 răspunsuri:
| OnciuAdrian a răspuns:

Pai, pentru. a nu descarca drivere si alte programe degeaba, intra pe site-ul pizap. Faci poze si le descarci in Pc-ul tau. Uite si un link: http://pizap.com/ Daca vrei, poti sa ti-l descarci.Bafta!

| Spink a răspuns:

Vezi ca ar trebui sa ai un butot deasupra camerei pe care e un aparat foto, apesi butonu acela si se face poza (dar mai intai trebuie de la setari camera sa alegi fisierul unde sa se salveze)