| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua. Doresc o lista cu cardurile romanesti care au posibilitatea de Overdraft/Descoperire de card, cat si despre conditiile descoperirii de card. Pare sa fie cea mai avantajoasa varianta de imprumut descoperita de catre mine.
Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Vântulalb a răspuns:

Ai sa descoperi ca NU este cea mai avantajoasa forma de imprumut. Dobanzile sunt mai mari. Returnarea, obligatoriu in ziua de salar. Daca ai depasit chiar o zi, ti se aplica niste penalitati de-ti vine sa te spanzuri.
Dar daca asta vrei, toate Bancile au astfel de carduri.