| pop_5922 a întrebat:

M-ar interesa ceva site-uri serioase cu oferte de munca in strainatate care sa nu prceapa comision.Am tot incercat peste tot dar nimic. Poate ma ajuta cineva si pe mine.Multumesc

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Uita-te pe site-ul retelei EURES, aici: http://ec.europa.eu/eures/home.jsp?lang=ro . Succes si numai bine!

| ExpertHost a răspuns:

Daca nu percep comisioane/taxe, din ce crezi ca pot exista astfel de agentii, de care se pare ca ai mare nevoie in momentul acesta?
Benevolat? Fa-ti tu si vei vedea cati voluntari vei avea.
PS: Nu, n-am firma care se ocupa cu asa ceva dar m-a intrigat foarte mult atitudinea ta.
Succes!