| Valvartej_Vlad_1992 a întrebat:

Vreau sa plec an strainatate la munca cine ma poate ajuta va rog astept raspunsury oferte

5 răspunsuri:
| Eedytso a răspuns:

Salut, vlade eu iti spun mai bine sa ramai in tara pentru ca sti prea bine ca tot mai bine e in tara happy eu sunt de 4 ani in Italia mai stau inca 5 apoi vin in tara. nici in strainatate nu mai gasesti nimic.

| 0303radu a răspuns:

Habar nu ai sa scrii frate, poate o sa te ia unul sa cureti la porci pe 10 euro la zi.

| lolika a răspuns:

Nu cauta aici cineva sa te ajute :-j ori cine poate sa-ti spuna'' vino ca iti dau eu de munca am nevoie de oameni etc si ajungi acolo si te trezesti singuri pa drumuri si dai bani aiurea. cauta mai bine pagini officiale ...iti las una :* http://www.myjob.ro/locuri-munca-spania/

| Valvartej_Vlad_1992 explică:

Mersi mult