| pop_5922 a întrebat:

Salutare.Am orugaminte la voi cine ma poate ajuta cu un loc de munca in strainatate pentru sotul meu va rog am incercat tot felul de site-uri cu locuri de munca dar degeaba.Multumesc mult

4 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Daca sotia cauta loc de munca pentru sot...inseamna ca sotul e tare vrednic!

| Floreenofficial a răspuns:

Draga mea, mi-ar face mare placere sa te pot ajuta, dar din pacate nu o pot face. sad
Nici in rude nu poti avea incredere in zilele noastre...am auzit cazuri i-au luat rudele in strainatate si si-au batut joc de ei, dapai in site-urile cu "oferte generoase". Trebuie sa ai pe candva pe care sa va bazati. sad
Succes! :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand. ce meserie are sotul tau? sau ce meserie cauta? asa pot sa iti spun ca il iau la cules frunze cu 10 euroi pe luna. iti recomand sa ii pui ceva-u pe un site cu joburi si sa astepti. happy

ColorSun kid.

| danasang a răspuns:

Pe www.bestjobs.ro si www.ejobs.ro sunt destul de multe locuri de munca in strainatate. se ia contact direct cu firma care face angajari.