| anonim_4396 a întrebat:

Buna Ziua.Ma intrebam ce facultate as putea sa urmez pentru un job sigur si bine platit? si mai ales ce domeniu as putea sa urmez in viata.(sunt in clasa a 10.imi place engleza,informatica, matematica).

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Politehnica - Electronica, Telecomunicatii, Automatica, Calculatoare si Tehnologia Informatiei.

| Kindly a răspuns:

Daca iti place matematica si informatica poti sa ajungi departe. poti fi contabil, la banca sau sa lucrezi in domeniul IT adica cu computere. sa stii ca nu sunt multe persoane care le plac matematica, deci esti norocos. Sper ca nu o sa-ti schimbi parerea in ceea ce priveste matematica deoarece te asteapta materie mai grea in a11a sau a12a. O zi buna!

| Magurean_Velu_1996 a răspuns:

Salut. poti deveni programator.In ziua de astazi programatorii sint intrebati